• Sterckx | Komposzt üzem

ÁLLÁSAINK

CE GÉPJÁRMŰVEZETŐ

Title

Title

Title

IRODAVEZETO

FOBB FELADATOK:
- Ertékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, riportok készítése
- Szállítói- és vevőszámlák ellenőrzés és adminisztrálása
- Számlázás, számlázó program kezelése
- Kintlévőség nyilvántartása
- Banki utalások intézése
- Házipénztár kezelése
- HR adminisztráció
- Kapcsolattartás könyvelő irodával, bérszámfejtővel
- Kapcsolattartás az anyacéggel
- Irodaszerek beszerzése

ELVARASOK:
- Középfokú angol nyelvtudás
- Középfokú végzettség
- 1-3 éves munkatapasztalat
- Önálló munkavégzés és megbízhatóság
- Rugalmasság
- Logikus gondolkodás

Munkakezdés: azonnal
Munkavégzés helye: Tök

MERLEGKEPES KONYVELO

- Teljes körű könyvelés és bérszámfejtés
- Beszámolók, adóbevallások, KSH statisztika elkészítése
- Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- Kapcsolattartás a belgiumi anyacég pénzügyi vezetőjével
- Részvétel az éves zárásban

ELVARASOK:
- Szakirányú felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség
- Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- Angol nyelv középfokú ismerete
- Bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
- Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
- Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Title

Tevékenyslgünk fejlesztése érdekében folyamatosan , olyan munkavállalókat keresünk, akik nagy jelentőséget tulajdonítanak a következő értékeknek:

Lendület, rugalmasság,a  minőség  jelentőségének a  szem előtt tartása, racionalitás.